بانک پاسارگاد
15:36:16 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمریکا به دنبال عملی کردن توطئه های جدید در کشور است
به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا حاجی بابایی ظهر یکشنبه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرکرد با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال عملی کردن توطئه های جدید در کشور است، اظهار داشت: آمریکا امروز در جهان اسلام و در کشور ایران به دنبال عملی کردن توطئه های جدید است. وی اظهار داشت: آمریکا به این […]
آمریکا به دنبال عملی کردن توطئه های جدید در کشور است

به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا حاجی بابایی ظهر یکشنبه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرکرد با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال عملی کردن توطئه های جدید در کشور است، اظهار داشت: آمریکا امروز در جهان اسلام و در کشور ایران به دنبال عملی کردن توطئه های جدید است.

وی اظهار داشت: آمریکا به این نتیجه رسیده است که نمی تواند با گفتمان ملت ایران مقابله کند و همچنین در جبهه نظامی نیز نمی تواند موفق شود.

ایران یکی از مهمترین کشور های برقرار کننده امنیت در منطقه است

رئیس کمسیون تلفیق بودجه برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طی چهل سال گذشته کشور در مقابل آمریکا  همیشه پیروز بوده است و حتی یکبار نیز مغلوب آمریکا نشده ایم.

خبر جدید  توجه به محرومان از مهم‌ترين وظايف مسئولان و مردم است

حاجی بابایی تاکید کرد: نظامی اسلامی ایران یکی از مهمترین کشورهای برقرار کننده امنیت در منطقه است.

رئیس کمسیون تلفیق بودجه برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی گفت: نظام اسلامی ایران به برکت نیروهای نظامی سپاه، ارتش و نیروهای مسلح توانسته است تا فاصله دو هزار کیلومتری از مرزهای کشور امنیت را به دست بگیرد.

آمریکا از حمله نظامی بر علیه ایران مایوس است

وی بیان کرد: آمریکا از حمله نظامی بر علیه ایران مایوس است.

رئیس کمسیون تلفیق بودجه برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلاب عاشورایی و کربلایی است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی با نام اهل بیت آغاز شده است.

خبر جدید  استفاده از منابع آبی جدید برای کشت پاییزی در دهاقان ممنوع!

حاجی بابایی بیان کرد: هدف از انقلاب ترویج فرهنگ عاشورا و احیای اسلام در جامعه بوده است.

رئیس کمسیون تلفیق بودجه برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمن از تمام ظرفیت های خود برای ضربه زدن به نظام اسلامی در حال استفاده است.

۲۵۰ شبکه ضد نظام اسلامی در سطح جهان در حال تبلیغ هستند

وزیر اسبق آموزش و پرورش اظهار داشت: توسعه رسانه ها و شبکه ضد نظام از مهمترین اقدامات دشمن برای خدشه دار کردن انقلاب اسلامی است.

خبر جدید  رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (ص)2 در بام ایران

رئیس کمسیون تلفیق بودجه برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حال حاضر ۲۵۰ شبکه علیه نظام در حال تبلیغ هستند و روز به روز بر تعداد انها در حال افزوده شدن است.

وی تاکید کرد: اصل اساسی انقلاب عدالت است و باید همه در مسیر حفظ عدالت حرکت کنند.

رئیس کمسیون تلفیق بودجه برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس، دولت و قوه قضاییه باید جلوی فساد را بگیرند و مردم انقلابی خواهان این مهم هستند.

0/5 (0 نقد و بررسی)