بانک پاسارگاد
13:32:04 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز گاز رساني به ۳۴ شهر و روستاي چهارمحال و بختياري
خبرگزاري آريا-گاز رساني به ۳۴ شهر و روستاي چهارمحال و بختياري آغاز شد.به گزارش خبرگزاري آريا، مديرعامل شرکت گاز استان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر، اجراي طرح گازرساني به يک شهر و ۳۳ روستاي مناطق حاشيه جنگل و سخت گذر استان با ۲۱۳ هزار و ۹۰۰ ميليون ريال اعتبار آغاز شد.سيامک حيدري افزود: اين […]
آغاز گاز رساني به ۳۴ شهر و روستاي چهارمحال و بختياري

آغاز گاز رساني به 34 شهر و روستاي چهارمحال و بختياري

خبرگزاري آريا-گاز رساني به ۳۴ شهر و روستاي چهارمحال و بختياري آغاز شد.
به گزارش خبرگزاري آريا، مديرعامل شرکت گاز استان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر، اجراي طرح گازرساني به يک شهر و ۳۳ روستاي مناطق حاشيه جنگل و سخت گذر استان با ۲۱۳ هزار و ۹۰۰ ميليون ريال اعتبار آغاز شد.
سيامک حيدري افزود: اين مناطق شامل شهر بازفت و ۱۵ روستا در شهرستان کوهرنگ، ۱۵ روستا در شهرستان لردگان و سه روستا در شهرستان اردل است.
وي گفت: با بهره برداري از اين طرح هاي ملي، زمينه بهره مندي ۲۹۴ هزار خانوار از نعمت گاز طبيعي فراهم مي شود.
مديرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختياري گفت: اين طرح هاي گازرساني شامل ۲۳ هزار و ۴۶۴ متر طول خط تغذيه و ۱۴۹ هزار متر طول شبکه توزيع و دو هزار و ۸۸۹ فقره انشعاب است که پيش بيني مي شود تا پايان سال ۹۸ به بهره برداري برسد.
حيدري افزود: هم اکنون ۳۸ شهر و ۴۵۵ روستاي چهارمحال و بختياري با ۱۹۷ هزار و ۷۲۸ فقره انشعاب شهري و ۷۱ هزار و ۳۶۶ فقره انشعاب روستايي داراي نعمت گاز طبيعي هستند.
وي گفت: ضريب نفوذ گاز هم در بخش شهري استان ۹۹ و نيم و در بخش روستايي ۸۸ درصد است.
به گفته آقاي حيدري، هم اکنون يک هزار و ۱۴۴ مشترک هم در بخش هاي صنعت و کشاورزي چهارمحال و بختياري از گاز طبيعي برخوردارند که ۳۲ مورد آن ها امسال به بهره برداري رسيد.

خبر جدید  آغاز توزیع 355 تن برنج در چهارمحال و بختیاری

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)