بانک پاسارگاد
3:12:06 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز بیست و چهارمین کنفرانس مهندسی اپتیک و فوتونیک در دانشگاه شهرکرد
بیست و چهارمین کنفرانس مهندسی اپتیک و فوتونیک و دهمین کنفرانس مهندسی و فناوری فتونیک ایران در دانشگاه شهرکرد آغاز شد. به گزارش ایسنا، محمد مرادی ۱۰ بهمن‌ماه در این آیین با اشاره به اینکه این کنفرانس برای نخستین بار در دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود، اظهار کرد: هدف از برگزاری این کنفرانس ارائه مطالب جدید […]
آغاز بیست و چهارمین کنفرانس مهندسی اپتیک و فوتونیک در دانشگاه شهرکرد

کنفرانس اپتیک

بیست و چهارمین کنفرانس مهندسی اپتیک و فوتونیک و دهمین کنفرانس مهندسی و فناوری فتونیک ایران در دانشگاه شهرکرد آغاز شد.

به گزارش ایسنا، محمد مرادی ۱۰ بهمن‌ماه در این آیین با اشاره به اینکه این کنفرانس برای نخستین بار در دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود، اظهار کرد: هدف از برگزاری این کنفرانس ارائه مطالب جدید در حوزه اپتیک و فوتونیک و رشته‌های مرتبط همانند لیزرهای حالت جامد، سلول‌های خورشیدی، طیف نگاری و … است.
عضو هیات علمی گروه فیزیک دانشگاه شهرکرد تاکید کرد: مقالات از شهریورماه تا اوایل دی‌ماه برای شرکت در کنفرانس ارسال شده اما در نهایت پس از داوری ۳۷۰ پوستر و مقاله به کنفرانس راه یافتند.
وی با بیان اینکه بیست و چهارمین کنفرانس مهندسی اپتیک و فوتونیک و دهمین کنفرانس مهندسی و فناوری فتونیک ایران در ۱۸ محور برگزار شده است، گفت: ۱۷۰ پوستر و نزدیک به ۲۰۰ سخنرانی شفاهی در کنفرانس ارائه خواهد شد.
مرادی با اشاره به اینکه این کنفرانس از ۱۰ تا ۱۲ بهمن ماه جاری در دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: ۲۵ نفر در کمیته علمی و هفت نفر در کمیته اجرایی برای داوری مقالات و اسکان و تغذیه شرکت‌کنندگان همکاری خواهند داشت.
وی با بیان اینکه علم اپتیک و فوتونیک علمی است که در آینده کابردهای فراوان دارد، افزود: در موارد بسیاری همچون چشم پزشکی، لیزر درمانی، بررسی آشفتگی‌های جوی، مخابرات، در سلول‌های خورشیدی برای تولید برق از نور خورشید و علم زیست شناسی کاربرد دارد.
به‌ گزارش ایسنا، گروه فیزیک دانشگاه شهرکرد در سال ۸۳ شکل گرفته است و اکنون دارای حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است.

خبر جدید  ۳۶۱۵ طرح اشتغال روستایی به بانک های عامل معرفی شد

انتهای پیام
 

0/5 (0 نقد و بررسی)