بانک پاسارگاد
20:00:05 - چهارشنبه 17 اکتبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز به کار جشنواره ملی افتا در دانشگاه صنعتی اصفهان
ششمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات با حضور چشمگیر دانشجویان امروز در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز به کار کرد.
آغاز به کار جشنواره ملی افتا در دانشگاه صنعتی اصفهان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ دبیر این جشنواره ملی با تاکید بر این که از دیدگاه کلان در حوزه اَفتا سرویس ها به صرف سرویس های امنیت نیست افزود: امروزه هر سرویس که با داده های عمومی از جمله آمار مکانی و پزشکی مردم سروکار دارد با امنیت اطلاعات درگیر است، بنابراین افتا با هرمحصول و فناوری درگیر بوده و این محصولات لازم است با ملاحظات امنیتی تولید، آزمایش و پشتیبانی شود.

خبر جدید  مجموعه خبرهای ورزشی 22 مرداد + فیلم

علی فانیان افزود: در این رقابت جدی، افرادی می توانند حضور خود را حفظ کنند که سرویس های امن، پایدار و مطمئن ارائه و از داده های افراد به شکل مناسبی حفاظت کنند.

عضو هیئت علمی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان افزود: فضاسازی در خصوص چالش ها و فرصت های این عرصه از جمله مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات است.

خبر جدید  اعزام ۳۵۰ دانش‌‌آموز اردلی‌ به راهیان نور

دبیر ششمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات، کار و کسب افتا را از رویدادهای مهم این جشنواره دانست و گفت: ایده پروری و ارائه ایده نو مبتنی بر چالشی مهم و فعالیت تیم منسجم و کامل با اهداف و اصول مشترک ترکیبی از متخصصان مختلف را دربرمی گیرد و توجه به بازار از ضروریات این حوزه است.

خبر جدید  تولید نخستین وکیوم کلینر صنعتی ایرانی

ششمین جشنواره‌ی ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات با مشارکت سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در زمینه‌ی فناوری اطلاعات کشور در بخش های مسابقه‌ی ملی فتح پرچم، رویداد کسب و کار نواَفتا، کارگاه های آموزشی، نمایشگاه اکوسیستم افتا، کمپین و مسابقه استارتاپ امن، پاییز و زمستان امسال در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.

لینک منبع خبر

0/5 (0 نقد و بررسی)